Vítejte

8. 12. 2018 Nezařazené

Vítejte na stránkách, které jsou obsahově trošku jiné. Stejně tak jako cesta k realizaci stránek samotných byla delší, ať už z časových nebo jiných důvodů, tak i plnění obsahu bude postupné a v rámci mých časových možností.

 

Mou hlavní vizí a prioritou je plnění stránek obsahem, který bude lidi nutit zamyslet se, ale taky motivovat k tomu, ať žijí lépe. Dnešní svět je plný neomezených možností, radostí, starostí a všeho díky čemu víme, že jsme živí. Není to dobře, ani špatně, je to prostě takové, jaké to je.

 

Pokud Vás zajímá, jakým směrem se vše bude ubírat dovolte mi doporučit, abyste si přečetli můj prolog. Ten nastíní, jakým stylem zhruba píšu a jestli má cenu se mnou vůbec ztrácet čas.

 

Mým cílem není zisk, peníze si umím vydělat jinak, stejně tak nechci ohromit miliardy lidí, spíš jen potřebuji místo, kde si můžu utříbit myšlenky a můj „deník“ mi na tohle nějak přestává stačit. 

 

Výhledově plánuji přidávat cca. 1 článek týdně, nicméně vše bude velice individuální, dle podnětů jich může být i více.

 

Tak hezké počtení, odkaz na historicky první „artikl“ najdete buďto nahoře v menu jako předmluva nebo kliknutím na velkého smajlíka. Já osobně bych si zvolil toho smajlíka, protože s úsměvem jde všechno líp

 

Robert

Sdílej roberta na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp